Okna Macek
Havlíčkův Brod 

Garážová vrata ZDARMA!

11. říjen 2015

Potřebujete nová kvalitní vrata do garáže? Využijte naší unikátní akce získejte garážová vrata zdarma! Chystáte se pořídit si plastová okna, dřevěná nebo hliníková okna nebo cokoliv jiného ze širokého sortimentu naší společnosti? Další informace k vratům získáte i na pobočce v Havlíčkově Brodu.

Jedině u Okna Macek Havlíčkův Brod získáte při nákupu nad 150 000 Kč po slevě a bez DPH na svou novostavbu v časově omezené akci GARÁŽOVÁ VRATA ZCELA ZDARMA! A to do šíře až 3 metry a navíc ve VŠECH STANDARDNÍCH BAREVNÝCH PROVEDENÍCH! 

garážová vrata akce

Jako bonus si můžete zvolit nové garážová vrata S POHONEM nebo BEZ POHONU.

Platnost mimořádné akce je od 1.9. 2015 do 31.12. 2015. 

 

Zákazníci z obcí Humpolec, Chotěboř, Světlá nad Sázavou, Ledeš nad Sázavou, Přibyslav, Habry a jejich okolí rovněž mohou navštívit pobočku v Havlíčkově Brodu, která je nedaleko, vybrat si z široké nabídky sortimentu a získat vrata zdarma.

Vyberte si z naší nabídky garážových vrat standardních rozměrů v mnoha provedeních, barvách a imitacích dřeva bez montáže. Nabízíme dvoukřídlá vrata a sekční vrata, k nim si můžete zakoupit také garážové dveře / vedlejší dveře ve stejném designu. Máme je včetně veškerého příslušenství a za vynikající ceny!

Montáž v Havlíčkově Brodu a okolí, opravy, seřízení a údržbu garážových vrat, dveří, elektrických pohonů, doplňků a příslušenství provádí nebo zajišťuje vždy kupující!

Pokud máte v Havlíčkově Brodu zájem o garážová vrata nebo garážové dveře na míru s odborným zaměřením a montáží, přejděte na www.oknamacek.cz/garazova-vrata.

 

Více informací získáte na bezplatné lince 800 140 150, na pobočce v Havlíčkově Brodu nebo můžete kontaktovat jednu z našich dalších poboček.

 

Vstupte mezi všechny novinky pobočky v Havlíčkově Brodu

Platí pro všechny pobočky Okna Macek

Porážíme konkurenci

Kontakt na pobočku

Okna Macek a.s.
Dolní 155
580 01 Havlíčkův Brod 

569 443 092

hbrod@oknamacek.cz

Více informací

Spokojení zákazníci

Až z dalekých Dubňan přijeli k nám borci, naše stavba je zas blíže ke zdárnému konci. Chceš-li pěkný domek míti, tak přestaň být klacek, objednej si nová okna u firmy Okna Macek! Dnešní montáž proběhla naprosto v pořádku. Chlapi byli ochotní, rychlí a byla s nimi sranda. Děkujeme.

~~ Milan Zikmund, Havlíčkův Brod

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace